cz| de| en

reference

Reference

Naši klienti o nás a námi poskytovaných právních službách uvedli například následující:

 

Advokátní kancelář pana Mgr. Bc. Michala Březovjáka poskytuje naší společnosti celý komplex právních služeb od začátku roku 2008.

Jednalo se např. o přípravu a vedení výběrového řízení na dodavatele výrobní haly v rámci dotovaného projektu přes CZECHINVEST. Připravuje pro nás všechny smlouvy o dílo, jejich dodatky, kupní smlouvy, zajišťuje vymáhání pohledávek, přípravu písemností pro valné hromady a další zásadní korespondenci s důrazem na právní preciznost.

Dle potřeby se rovněž velmi aktivně zúčastňuje osobních jednání k uzavření zásadních kontraktů.

Právní servis této advokátní kanceláře hodnotíme jako výtečný.

Ing. Oldřich Jurčík, jednatel obchodní společnosti REFLEX Zlín, spol. s r.o., zaměřené na výrobu sklolaminátových produktů na základě vlastního vývoje a modelové tvorby, zejména kontejnerů na tříděný odpad. REFLEX Zlín, spol. s r.o. získala za řadu modelů ocenění na domácích i mezinárodních výstavách a své výrobky exportuje do více jak 30 zemí celého světa.

 

Naše spolupráce s advokátem Mgr. M. Březovjákem trvá již 3 roky.  Za svou 30 let trvající praxi ve vedoucích funkcích jsem se nesetkal s právníkem, který by dokázal nejen nabídnout právní pomoc, ale který přichází s vlastními návrhy řešení. To platilo do doby, než naše společnost začala spolupracovat s Mgr. Michalem Březovjákem. Za naši společnost rád konstatuji, že naše spolupráce je velmi tvůrčí a efektivní. Na základě své osobní zkušenosti mohu právní služby kanceláře Mgr. Březovjáka vřele doporučit dalším klientům.

RNDr. Oldřich Fišer, jednatel obchodní společnosti ENVIprojekt s.r.o., působící v oblasti ochrany životního prostředí. ENVIprojekt s.r.o. je nezávislou a renomovanou poradenskou, projekční, inženýrskou a dodavatelskou obchodní společností, zaměřenou především na komplexní řešení nakládání s odpady, návrhy technologií v odpadovém hospodářství, využití dotací pro financování projektů, projektovou přípravu a vlastní realizaci ekologických staveb  souvisejících s odpadovým a vodním hospodářstvím, průzkumné geologické práce, testování, sanaci starých ekologických zátěží a geotechnické práce pro potřeby staveb.